Korzystaj z naszego doświadczenia i profesjonalizmu.

Już ponad 13 lat zajmuje się bezpieczeństwem i higieną pracy. W tym czasie doskonale poznałam zarówno wszystkie obowiązki, przepisy jak też wymagania i oczekiwania firm z różnych branż. Wieloletnie doświadczenie i współpraca z licznymi podmiotami pozwoliły mi wypracować skuteczne metody działania, które są atrakcyjne i wygodne dla naszych Klientów. Oferuje zarówno stacjonarne szkolenia BHP personelu, szkolenia BHP e-learningowe, szkolenia BHP online, jak i kompleksową obsługę BHP na zasadzie outsourcingu. Współpracuje z małymi firmami oraz dużymi podmiotami, które mają rozbudowane struktury. Dlatego niezależnie od tego, jaką firmę prowadzisz, ze mną wdrożysz zasady BHP sprawnie i profesjonalnie.

Doskonale wiem, że każda firma zatrudniająca pracowników, niezależnie od formy umów, potrzebuje zapewnić im odpowiednie szkolenia BHP. Obowiązki te wynikają z przepisów prawa oraz wytycznych związanych z SARS COV – 2. Dążę też do tego, aby świadomość pracowników dotycząca bezpieczeństwa i higieny pracy w codziennym funkcjonowaniu była jak największa.

Z myślą o tym zapewniam indywidualne podejście i najkorzystniejszą formę szkoleń. Optymalizuje rozwiązania i gwarantuje rzetelną oraz fachową obsługę na najwyższym poziomie.

Outsourcing BHP – wszystkim zajmiemy się za Ciebie.


Outsourcing BHP to poprawa wydajności Twojego biznesu, zmniejszenie kosztów i oszczędność czasu. Z moją firmą zoptymalizujesz działanie swojej firmy. Skorzystaj z mojej oferty i wybierz outsourcing BHP – rozwiązanie na miarę nowoczesnych przedsiębiorców. Decydując się na outsourcing BHP spokojnie skoncentrujesz się na swojej działalności, podczas gdy ja zapewnię Twojej firmie wszystko, co jest niezbędne w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Wprowadzane przez zemnie rozwiązania dostosowane są do indywidualnych potrzeb danej branży i konkretnego podmiotu. Nie musisz tworzyć osobnego zespołu ds. BHP ani kontrolować zmieniających się przepisów. Outsourcing BHP zagwarantuje Ci sprawne wdrażanie niezbędnych procedur, a także stałą kontrolę poziomu bezpieczeństwa pracy w Twojej firmie. Zadbam, aby Twoi pracownicy mieli zawsze aktualną wiedzę z zakresu BHP, przeprowadzę szkolenia BHP stacjonarne lub szkolenia BHP online, czy też w formie e-learningowej. Jeśli zajdzie potrzeba wykonam audyt BHP, sporządzimy dokumentację powypadkową.

Zawsze spełniam wymagania prawne Klienta z najwyższą starannością, aby kontrole PIP i PIS przebiegały bez zastrzeżeń.

Szkolę w pełnym zakresie BHP i PPOŻ

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagającego rynku moja oferta szkoleniowa BHP to optymalne i kompleksowe rozwiązanie dla małego i dużego biznesu. Rozpoczynając współpracę w pierwszym etapie poznaję specyfikę funkcjonowania firmy, tak aby ustalić potrzebny i najbardziej korzystny dla Twojej firmy zakres szkoleń. Dzięki temu można ograniczyć do minimum ilość nieprzewidzianych działań.
Jeśli więc potrzebne jest Ci wstępne szkolenie BHP, okresowe szkolenie BHP, szkolenie PPOŻ czy kurs w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej, skorzystaj z moich usług. Współpracując ze mną masz pewność, że Twoja firma spełnia wszystkie standardy i przepisy, a zatrudnione osoby pracują bezpiecznie.

Zapewniam kompleksową obsługę BHP

Wiem doskonale jak ważna jest kompleksowa obsługa, dlatego poza szkoleniami oferuję pełne wsparcie w zakresie BHP. Profesjonalnie przygotowuję ocenę ryzyka zawodowego, opracowuję instrukcje BHP dla maszyn i urządzeń jak też instrukcje oraz procedury z zakresu BHP, PPOŻ. Prowadzę także rejestry pomiarów czynników szkodliwych i uciążliwych dla zdrowia w miejscu pracy. Sporządzam oceny ergonomiczne stanowisk. Wypełniam dokumenty na potrzeby ZUS, a także zajmuję się legalizacją i konserwacją podręcznego sprzętu gaśniczego. Do każdego zadania podchodzę z zaangażowaniem, dokładnością i profesjonalizmem.

Skontaktuj się ze mną, aby bezpieczeństwo Twojej firmy było w najlepszych rękach.

BHP Agnieszka Michalik – szkolenia BHP, szkolenia i kursy P.POŻ, usługi BHP – obszar działalności: Imielin, Mysłowice, Bieruń oraz szkolenia e-learningowe BHP – kursy internetowe BHP.